Sirt

Gwiazdy show biznesu często dają swoim fanom powody do zachwytu. Wielu z nas stara się im dorównać, jak również wzorować się na ich postępowaniu. Marzeniem niejednej kobiety jest posiadać sylwetkę znanej osobistości lub przejąć jej styl. Tak stało się z idolami sławnej gwiazdy Adel, która w ostatnim czasie zmieniła swoje życie, a co za tym idzie, wygląd i wizerunek. W jaki sposób udało się jej to osiągnąć? Czy dieta, którą stosowała wymaga wielu poświęceń i wyrzeczeń? Czym jest dieta Sirt i jakie są jej założenia?

Skuteczne odchudzanie – wybór drogi postępowania

Skuteczne, efektowne, a przede wszystkim efektywne odchudzanie, to dla wielu działania, które wymagają mnóstwa poświęceń. Owszem. Decydując się na modelowanie sylwetki, jak również zdrowe życie, należy poświecić sporo czasu i pracy. Niestety, dieta cud nie istnieje. Każdy proces odchudzania należy wspierać innymi czynnikami, takimi jak: aktywność ruchowa, zmiana stylu życia, rezygnacja z używek, wyrobienie pewnych nawyków i wiele innych.  Ostatnio modna i popularna dieta Adele, pozwoli schudnąć na własnych zasadach. To idealny sposób na zachowanie zdrowego stylu życia oraz działań prozdrowotnych. Stosowanie je przyniesie skutki w postaci utraty kilogramów, a także długo falowe rezultaty zdrowotne. Jakie? Dieta Sirt – bo o niej mowa, to specjalnie przygotowany plan żywieniowy, który pozwoli uzyskać oczekiwane efekty, już po kilku tygodniach.

Zasady diety Sirt

SIRTFOOD to specjalnie ułożony plan żywieniowy, którego głównym założeniem jest dostarczanie organizmowi, odpowiedniej ilości produktów z grupy sirtuinowych – enzymów posiadających zdolność wyciszania pewnych genów – starzenia się, czy rozwoju chorób Alzhaimera czy Parkinsona. Uczestniczą one również w procesie odchudzania, redukcji tkanki tłuszczowej. Jak zrobiła to Adele? Każdy może dokonać tego samego, wykorzystując reguły towarzyszące diecie.  Dieta Sirt to szczególny sposób działania, oparty na prawidłowo dostosowanym planie. Całość działań podzielona jest na trzy etapy, które kolejno po sobie następują.

Pierwszy etap to okres 7 dni, w którym przez pierwsze 3 doby zaleca się spożywanie posiłków do 1000 kalorii. Celem takiego obniżenia kaloryczności posiłków jest przygotowanie organizmu do walki, jak również oczyszczenie go z toksyn i niekorzystnych dla człowieka substancji. Kolejne 4 dni to tworzenie posiłków nie przekraczających 1500 kcal. W czasie tej fazy należy spożywać 1 posiłek stały oraz 3 koktajle zielone – stworzone z produktów sirtuinowych. Kolejny etap stosowany w diecie Sirt to okres 14 dni, podczas których nie należy przekraczać 1500 kalorii. Posiłki należy konstruować na zasadzie – dwóch dań stałych i dwóch koktajli dziennie. Trzecia i ostatnia faza nie wymaga liczenia kalorii, jednakże warto zwrócić uwagę na skład posiłków. To przyswojenie nowych nawyków żywieniowych, które opierają się na dostarczaniu do organizmu jak największej ilości produktów sirtuinowych. Pamiętaj także o spożywaniu jednego zielonego, naturalnego soku dziennie. Podejmując się diety Sirt można osiągną widoczne efekty w niedługim czasie. Początkowo można utracić nawet kilka kilogramów w ciągu tygodnia. Zdrowe odchudzanie nie musi już kojarzyć się z mordęgą oraz wiecznymi wyrzeczeniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here