Ubezpieczenie dla rowerów i hulajnóg

„Gdybym mogła cofnąć czas”, mówi piosenka Cher. Bolesne słowa, których nie możemy cofnąć. Ryzykowna inwestycja, która nas pogrążyła. Ubezpieczenie od kradzieży, którego nie wykupiliśmy. Bez względu na to, czy jest to działanie, czy brak działania, zły osąd może mocno zaboleć. Często nie ma od tego odwrotu. Szkoda została wyrządzona. Oto wezwanie do lepszego działania.

Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz. Tak, sprzedajemy ubezpieczenie dla rowerów współdzielonych, rowerów elektrycznych, hulajnóg i tym podobnych. Kupując to ubezpieczenie, pomagasz nam się rozwijać. I tak, kiedy prowadzisz rower z naszym ubezpieczeniem, nadal mogą się zdarzyć nieprzyjemne rzeczy. Takie jak uszkodzenia powypadkowe, zniszczenia i akty wandalizmu. 

Ale jako menedżer floty, właściciel roweru lub dyrektor generalny będziesz przygotowany i spokojny. Twoje zaoszczędzone pieniądze na stracie będziesz mógł wydać jak chcesz. Wdzięczny inwestor, prezes lub współzałożyciel może nawet podsunąć ci przepustkę VIP na następny koncert Metalliki. (Niezależnie od tego, czy Twoja flota składa się z 20 hulajnóg, czy jest to armada e-rowerów, która jeździ w większości polskich miast, ochrona ubezpieczeniowa to parasol, szczepionka i bogata ciotka w jednym). Ponieważ obejmuje do 40 000 zł wartości każdego ubezpieczonego pojazdu we flocie. 

To jeden rower wrzucony do Wisły, inny zdeformowany przez samochód dostawczy, hulajnoga elektryczna spisana na straty po wypadku… Kiedy musisz ponieść ten koszt, wpływa to negatywnie na Twój portfel. Mikromobilność jest tutaj na stałe.

Kluczowe powody, dla których warto zainwestować w higienę ubezpieczenia floty z Cachet już dziś:

    • Obejmuje prawie wszystkie przejazdy i przypadki użycia: przejazdy prywatne, przejazdy służbowe (kurierzy); dzierżawione, wynajmowane lub pożyczane.
    • Obejmuje szkody wypadkowe i zniszczenia, a także wandalizm i kradzieże uliczne (niezależnie od lokalizacji lub rodzaju używanego zamka).

  • Obejmuje do 40 000 zł wartości każdego ubezpieczonego pojazdu.
  • Oferty kilku ubezpieczycieli dostępne jednym kliknięciem. Zarządzanie polisą w jednym portfelu cyfrowym. Cyfrowe zgłaszanie szkód.

Obowiązkowe ubezpieczenie mikromobilności nie jest wymagane w Polsce. Ale to może się zmienić. W Niemczech 12-miesięczne ubezpieczenie hulajnogi elektrycznej jest już obowiązkowe. W pewnym momencie może również pojawić się jednolity wymóg w całej UE. Jeśli tak się stanie, posiadanie danych o odpowiedzialnych kierowcach i ogólnym bezpieczeństwie użytkowania roweru może świadczyć o niższym ryzyku – przewadze kosztowej, której nie będą miały inne, wcześniej nieubezpieczone rowery czy floty rowerów.

Zapoznaj się z ofertą:

https://cachet.me/pl/ubezpieczenie-roweru/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here