Koszulki rowerowe

Przy szczególnie mroźnej pogodzie sprzęt jest narażony na duże obciążenia. Odzież zimowa, która jest zarówno funkcjonalna, jak i wygodna, musi w pełni chronić przed żywiołami. Niezbędną ochronę przed zimnem zapewniają wysoce profesjonalne materiały użytkowe. Nawet w trudnych warunkach pogodowych możesz dotrzeć do celu suchy, bezpieczny i ciepły!

Jest kilka rzeczy, które należy rozważyć przed zakupem nowej koszulki kolarskiej. W tym artykule zebraliśmy wszystko, co powinieneś wiedzieć. Trzy najważniejsze czynniki, od samego początku, to wodoodporność, oddychalność i grubość materiału. Najlepiej zacząć od warstwy podstawowej wykonanej z cienkiego materiału.

Miejsce narodzin włoskiego stylu jazdy na rowerze nie jest zaskakujące, ponieważ słynie on z doskonałego stylu jazdy na szosie. Nie dziwi więc fakt, że Włochy, z tak znanymi markami odzieży dla rowerzystów, do których należą niektórzy z czołowych producentów, są krajem, w którym powstały jedne z najbardziej prestiżowych firm produkujących sprzęt rowerowy. ALE Cycling jest jednym z tych wiodących włoskich producentów .

Był on w kolorze FOREVER Yellow, jednak to właśnie kolor teal sprawił, że kolarstwo stało się tak popularne wśród mężczyzn. Zwrócił też na siebie uwagę poprzez odważne zastosowanie jaskrawych kolorów w peletonie, które obecnie są obecne w palecie barw praktycznie każdego producenta.

To właśnie te cztery powody, a przede wszystkim świetny design koszulek i ich wysoki stopień zaawansowania technicznego – sprawiły, że zdecydowaliśmy się wyróżnić ALE spośród innych producentów. Wybraliśmy dla Was ich top Cross, który oprócz pięknego wyglądu, wykonany jest z trzech różnych materiałów.

Tekstylia Ripex, Air i Micro Dots zostały specjalnie zaprojektowane, aby dopasować się do określonych obszarów ciała w celu zapewnienia optymalnej termoregulacji i zarządzania wilgocią. Pomimo dopasowanego kroju, koszulka Cross powinna zaspokoić wymagania średniozaawansowanych entuzjastów kolarstwa w wersjach szosowej, szutrowej i XC/maratońskiej. Zamek błyskawiczny na całej długości i trzy schowki.

Koszulka Verona Pro Jersey wykończona jest aerodynamicznymi naszywkami na rękawach oraz pasem biodrowym z silikonowym paskiem wewnątrz, dzięki czemu nie przesuwa się podczas jazdy. Lekkość, oddychalność i elastyczność poszczególnych paneli materiału to największe zalety tego modelu. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tę pozycję, jak również na inne elementy odzieży Verona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here