Jazda na rowerze ze smartfonem i nie tylko

W dzisiejszych czasach mamy dużo możliwości, aby umilić sobie różnego rodzaju aktywności. Wychodząc z domu i idąc do pracy, jadąc samochodem, biegając, trenując czy jeżdżąc na rolkach lub na rowerze możemy z powodzeniem słuchać muzyki lub nawet oglądać filmiki czy teledyski. Umożliwiają nam to zarówno zaawansowane urządzenia elektroniczne, jak i różnego rodzaju gadżety. Przyjrzyjmy się paru akcesoriom, które umożliwiają korzystanie z telefonu w różnych warunkach.

Jednym z przykładów może być gadżet, dzięki któremu można spokojnie korzystać ze smartfona podczas kajakowego spływu. Jest to wodoodporna sakiewka, w której możemy schować zarówno telefon, jak i tablet, odtwarzacz mp3, powerbank lub inne urządzenie elektroniczne, które chcemy ochronić przed wilgocią. Torebka taka jest prosta w obsłudze, wystarczy zawinąć jej brzeg kilkukrotnie oraz zacisnąć specjalną szyną. Gwarantuje to wodoszczelność, a jednocześnie szybki i łatwy dostęp do potrzebnych nam urządzeń. W ten sposób można oglądać na tablecie film płynąc kajakiem, lub słuchać muzyki z telefonu, bez strachu, że urządzenie wpadnie do wody i się zamoczy.

Inne gadżety, które z pewnością spodobają się wszystkim, którzy lubią słuchać muzyki lub chętnie używają nawigacji w trakcie rowerowych wycieczek są uchwyty rowerowe na smartfony. Dzięki takiemu akcesorium można wygodnie korzystać z telefonu nawet podczas jazdy, bezproblemowo obserwować trasę, jaką wyznaczyła dla nas nawigacja, lub słuchać muzyki. Zastanawiając się, jaki uchwyt rowerowy na telefon kupić warto rozważyć różne opcje, w zależności od tego, jak często będziemy go użytkować oraz w jakich warunkach. Może się okazać, że jeżeli pogoda nam jest niestraszna i lubimy wycieczki rowerowe w deszczu, warto się będzie zaopatrzyć w wodoodporny uchwyt na rower do telefonu. W ten sposób zapewnimy naszemu sprzętowi dodatkowe zabezpieczenie przez zawilgoceniem i nie zaryzykujemy jego zniszczenia.

wodoodporny uchwyt rowerowy
Wodoodporny uchwyt rowerowy ze sklepu izigsm.pl

Inny bardzo przydatny gadżet to uchwyt na telefon przypinany do ramienia. To idealne akcesorium dla ludzi ceniących sobie aktywny tryb życia. Każdy, kto regularnie uprawia bieganie wie, jak ważna podczas tego rodzaju wysiłku jest muzyka. Pozwala ona nabrać tempa, motywuje, poprawia nastrój, może także wyznaczać rytm i dodawać sił w najtrudniejszych momentach na trasie. Uchwyt na ramię na smartfona pozwoli cieszyć się ulubionymi utworami w trakcie biegu, bez obaw, że telefon będzie podskakiwał w kieszeni spodni lub będzie trudno dostępny, zamknięty w plecaku. Opaska na ramię z telefonem umożliwi szybkie skorzystanie z urządzenia, zmianę lub wyszukanie nowego utworu oraz nawigację.

uchwyt rowerowy
Uchwyt rowerowy na smartfona ze sklepu izigsm.pl

Na rynku istnieje wiele akcesoriów pozwalających na to, aby nigdy nie rozstawać się ze swoim telefonem. Warto jednak mieć na uwadze, że długotrwałe odcinanie się od świata realnego nie przynosi zbyt wielu korzyści. Warto czasem rozejrzeć się dookoła, dać oczom odpocząć i cieszyć się otaczającym światem realnym, odkładając telefon naszpikowany bodźcami do kieszeni. To z pewnością pozwoli na pełniejsze doświadczanie życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here