ćwiczenia na jędrne pośladki
fot. pexels.com

Kobiety zazwyczaj marzą o kształtnej pupie, która będzie prezentowała się nienagannie w większości strojów, które na siebie założą. Chcąc wyrzeźbić swoje pośladki szukają ćwiczeń, które pomogą im zrealizować ten cel. Jakie ćwiczenia sprawdzą się najlepiej przy rzeźbieniu pośladków?

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/cwiczenia-na-posladki/

Trening i dieta

Przede wszystkim nie same ćwiczenia ukształtują twoje pośladki, ale dieta, której należy ściśle przestrzegać. Pośladki to miejsce, które również powinno być poddawane odpowiednim zabiegom, które nie tylko ujędrnią na nich skórę, ale również podniosą je i nadadzą im pięknego kształtu.

Przestrzegając zasad diety, która pozwoli ci na zredukowanie tłuszczu oraz wyrzeźbienie pośladków, a także regularnie masując je oraz wcierając odpowiednie balsamy, które ujędrnią skórę możesz przejść do ćwiczeń, które podniosą twoją pupę oraz nadadzą jej piękny kształt.

Ćwiczenia na pośladki

Szukając odpowiednich ćwiczeń na piękne pośladki koniecznie musisz wypróbować unoszenia bioder. To ćwiczenie, w trakcie którego spinasz mięśnie pośladków, a te pracując odpowiednio się rzeźbią. Musisz położyć się na plecach i ugiąć nogi w kolanach, a ręce ułożyć wzdłuż tułowia. Następnie wypychasz biodra maksymalnie w górę, starając się zachować prosty łuk pleców. Przytrzymujesz w tej pozycji biodra kilka sekund i opuszczasz ponownie na podłogę. Powtarzaj to ćwiczenie codziennie po kilka razy.

Kolejnym ćwiczeniem, które doskonale rzeźbi pośladki jest podnoszenie ugiętej nogi w podparciu. Oprzyj się na łokciach na karimacie oraz na jednym kolanie, głowę trzymaj prosto i patrz przed siebie. Drugą nogę trzymaj ugiętą i maksymalnie wypychaj ją do góry, a następnie sprowadzaj z powrotem do karimaty. Powtarzaj to ćwiczenie na obie nogi po kilka razy.

Ostatnim, najbardziej wymagającym ćwiczeniem są oczywiście przysiady! Musisz zgiąć lekko nogi w kolanach oraz rozstawić je na szerokość bioder. Następnie, zachowując plecy wygięte w łuk, nie w garba, powoli opuścić pośladki tak jakbyś chciała usiąść na niewidzialnym krześle, przytrzymać kilka sekund i wrócić do pozycji wyjściowej.

Przeczytaj też: http://www.biegiemprzezpolske.pl/trening-na-czczo/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here